Drew-Art

O nas
Promienniki
Ogrzewanie kościołów
Termoterapia
LABORATORIUM
Lampy
Promienniki ceramiczne i kwarcowe
Farby termiczne
Udział w targach
Nasi partnerzy
Kontakt

Nowości

 

 

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ogrzewanie kościołów

Szczęść Boże!

Firma DREWART-ENERGY posiada najdłuższe doświadczenie w ogrzewaniu kościołów promiennikami kwarcowo-halogenowymi na całym rynku europejskim. Wykonaliśmy ponad 1500 projektów, kilkaset obiektów sakralnych jest ocieplanych w kraju i kilkadziesiąt za granicą, we Włoszech, Austrii, Czechach, Węgier, Ukrainie, Białorusi, Litwy, Rosji.

Brak ogrzewania w kościele powoduje oczywisty brak komfortu dla przebywających w nim ludzi, którzy przyzwyczaili się do wygód cywilizacyjnych i oczekują ich także w kościele. Wiele osób w mroźne dni do zimnego kościoła nie przychodzi. Rzadziej przychodzą tez dzieci. Promienniki podczerwieni SOLART zagwarantują ciepło w czasie mszy, a koszty ogrzewania będą niskie. Nasz system grzewczy nie narusza równowagi klimatycznej budowli, poprawia komfort przebywania ludzi w kościele i nie szkodzi zabytkom. Uwzględniając wymogi obiektów sakralnych oferujemy lekkie , estetyczne, ażurowe obudowy w pełnej palecie kolorów i bogatą w różne kolory poświaty ofertę lamp. Przewagę konkurencyjną zapewnia nam możliwość dobierania do wysokości zawieszenia odpowiednich reflektorów, w celu zapewnienia najlepszego komfortu cieplnego i wysoka sprawność grzejników, a znajomość parametrów technicznych naszych urządzeń zapewnia wykonywanie wiarygodnych projektów!

Aby klient miał gwarancję, że urządzenia SOLART posiadają wysoką skuteczność w przesyłaniu energii cieplnej , zostały w tym celu przebadane przez branżowe laboratoria firm PHLIPS, TOSHIBA i ARCANA ELECTRIC. Badania określiły najważniejsze parametry techniczne naszych urządzeń. Wyniki tych badań potwierdzają, że są to najbardziej sprawne polskie promienniki.

Zanim zdecydujesz na wykonanie podgrzewanych ławek PRZECZYTAJ poniższe informacje!!!
http://www.ciazowy.pl/artykul,podgrzewane-siedzenia-w-samochodzie-mniejsza-szansa-na-dzieci,926,1.html
http://www.motocaina.pl/Podgrzewane_siedzenia_w_samochodach_i_motocyklach_sa_niezdrowe,0,17599,0.html
http://www.autokrata.pl/news/niebezpieczne-podgrzewanie-siedzen_a10718
http://www.szybkie-auta.info/2011/05/08/podgrzewane-fotele-niebezpieczne-dla-panow/
http://www.v10.pl/Podgrzewane,siedzenia,niebezpieczne,dla,mezczyzn,20302.html

Firma oferuje usługi wykwalifikowanego instalatora z dużym doświadczeniem. Gwarancja montażu urządzeń zgodnie z założeniami projektu ogrzewania kościoła jest szczególnie ważna w obiektach zabytkowych. Więcej informacji pod nr tel. 790 886 830 Przykładowe obiekty

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wykonania bezpłatnego projektu ogrzewania wraz z wyliczeniami kosztów eksploatacji, który w przyszłości będzie można wykorzystać przy rozpatrywaniu najkorzystniejszego rozwiązania. Z przyjemnością odwiedzimy parafię w celach prezentacji naszych urządzeń i dokonania niezbędnych pomiarów i oględzin kościoła. Wystarczy podać najdogodniejsze terminy spotkania kontaktując się z nami pod adresem e-mail: drewart@drewart.com.pl lub telefonem: (022) 758-59-82 lub 759-37-12.
Po przesłaniu niezbędnych informacji o obiekcie, realizujemy projekty ogrzewania również drogą elektroniczną = rabat także w miesiącach zimowych. Dla parafii możliwość płatności ratalnej.

Więcej informacji:

Zobacz folder informacyjny

Dlaczego promienniki SOLART?
System ogrzewania SOLART
Nasze grzejniki
Galeria zdjęć kościołów ogrzewanych promiennikami
Lista referencyjna
Opinie księży
Bezpieczeństwo i certyfikaty
Termowizja - badania
Wpływ ogrzewania na zabytki i malowidła (wyciąg z badań Unii Europejskiej)
Schemat instalacji
Zastosowanie do celów leczniczych
Zamów darmowy projekt ogrzewania
Projektowanie
Program obliczeniowy do projektowania ogrzewania systemem SOLART
Ogrzewanie na plebanii
Osuszanie kościołów
Farby dla parafii
Udział w targach

Wielokrotne proszono naszą firmę o wymianę promienników cermicznych zamontowanych w kościołach na promienniki kwarcowo-halogenowe. Poniżej przedstawiamy relację z wizji lokalnej z jednego z takich kościołów. (Aby obejrzeć filmy należy kliknąć prawym klawiszem myszy na poniższe rysunki, a następnie zaznaczyć ODTWÓRZ/PLAY)

Drewart-Energy Sp. z o.o. Copyright (c) 2005-2014