Drew-Art

O nas
Promienniki
Ogrzewanie kościołów
Termoterapia
LABORATORIUM
Lampy
Promienniki ceramiczne i kwarcowe
Farby termiczne
Udział w targach
Nasi partnerzy
Kontakt

Nowości

 

 

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SYSTEMY OGRZEWANIA ZEWNĘTRZNEGO

 

SYSTEMY OGRZEWANIA ZEWNĘTRZNEGO

Technologia podczerwieni:

  • Natychmiastowe ciepło przy użyciu promienników kwarcowo-halogenowych z wolframowym żarnikiem

  • Obudowa z aluminium i odpornego na temperaturę plastiku

  • Zasilanie 240V/50Hz - 220V60Hz

  • Moc wyjściowa1200 lub 1800 Watt

  • Odporny na wstrząsy system mocowania promiennika

  • Skonstruowane i wykonane zgodnie z IP65

  • Unikatowy, opatentowany wzór

  • Waga pojedynczego grzejnika 0,8 kg

  • Efekt termiczny został znacznie poprawiony, w stosunku do istniejących produktów, dzięki rewolucyjnemu projektowi łączącemu bardzo skuteczny reflektor i bezszkłowe lico

 

Grzejniki tarasowe z serii Heatlight Technology wyposażono w najnowsze zdobycze technologii ogrzewania podczerwienią. Grzejniki z tej serii te są bezpieczne, ciche i pięknie funkcjonalne, a zostały opracowane, aby umożliwić Ci cieszenie się Twoim ogrodem, tarasem, garażem - idealne, uniwersalne źródło ciepła.

BEZPIECZNE ... Nie musisz się martwić sprężonym gazem czy przechowywaniem butli, i w przeciwieństwie do grzejnika gazowego nie wymaga corocznych przeglądów.

CICHE... Zasilane energią elektryczną - co oznacza ciszę i spokój w Twoim ulubionym zakątku ogrodu.

CZYSTE... Żadnych zapachów - i praktycznie nie wymagają konserwacji.

ZWARTE W BUDOWIE... Łatwe w przechowywaniu i czyste.

SKUTECZNE ... Podczerwień ogrzewa natychmiast, dając poczucie komfortu już w momencie włączenia.
WYDAJNE... Bez tracenia energii na podgrzewanie powietrza, podczerwień ogrzewa powierzchnie, na które pada - a na ciepło nie wpływają przeciągi.

EKONOMICZNE ... Koszty działania są niskie - oblicz 30 groszy za kilowatogodzinę. Tylko porównaj to z prawdziwymi kosztami systemu ogrzewania gazem! Zobaczysz, że całkowite koszty działania są blisko trzykrotnie niższe niż ogrzewania gazem.

 

 

UNIWERSALNY SYSTEM MOCOWANIA

Zależnie od tego, jak i gdzie chcesz ogrzewać, kąt promieni łatwo się ustawia i zabezpiecza. Grzejnik można także obracać na boki, aby ustawić grzanie dokładnie tam, gdzie jest potrzebne.

DO MOCOWANIA PARASOLOWEGO I NA STOJAKACH W grzejniku użyto unikatowe i opatentowane, wodoodporne rozwiązanie, które wyklucza konieczność użycia szklanej przedniej pokrywy. Bez szkła, wydatek ciepła jest zmaksymalizowany i stąd bierze się sprawność energetyczna - znaczna przewaga nad pozostałymi produktami na rynku. Specjalnie skonstruowany uchwyt pozwala na mocowanie do dowolnego stojaka o średnicy pomiędzy 15mm a 60mm, więc produkty mogą być tak
montowane, żeby zaspokoić wszystkie wymagania użytkownika.

 

Z UCHWYTEM DO MOCOWANIA NA ŚCIANIE Ta wersja posiada wszystkie zalety płynące z wodoszczelności i wszechstronności grzejnika mocowanego na stojaku, włączając wysokowydajny odbłyśnik i lampę kwarcowo-halogenową. Specjalny uchwyt można zamocować do ściany i ustawić, żeby zapewnić perfekcyjne zainstalowanie.

 

UNIWERSALNY SYSTEM MOCOWANIA Zależnie od tego, jak i gdzie chcesz ogrzewać, kąt promieni łatwo się ustawia i zabezpiecza. Grzejnik można także obracać na boki, aby ustawić grzanie dokładnie tam, gdzie jest potrzebne.

 

GRZEJNIK PODWIESZANY NA ŁAŃCUCHU Nasze doświadczenia z testów skłoniły nas do wprowadzenia tego produktu: kiedy podczerwień jest podwieszona na górze, korzyść cieplna jest o wiele większa, dając użytkownikowi świetny komfort. Osiąga się to przez użycie pakietu do instalacji górnej i jest idealne do każdego zadaszonego tarasu. Ten grzejnik powinien być zamontowany przynajmniej 2,2 metra nad ziemią.

 

 


Do instalacji przemysłowych dostępne są modele bez włączników i przewodów - prosimy skontaktować się, a podamy szczegóły. UWAGA: Wszystkie produkty powinno się montować co najmniej na wysokości 1,8 metra nad ziemią. Do instalacji górnych zalecamy wysokość minimum 2,2 metrów.

Drewart-Energy Sp. z o.o. Copyright (c) 2005-2014