Drew-Art

O nas
Promienniki
Ogrzewanie kościołów
Termoterapia
LABORATORIUM
Lampy
Promienniki ceramiczne i kwarcowe
Farby termiczne
Udział w targach
Nasi partnerzy
Kontakt

Nowości

 

 

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SERIA promienników podczerwieni wpuszczanych w sufity podwieszane lub ściany


Solart M1H WPU
Solart M2H WPU
Solart M3H WPU
Solart WEG industrial

Promienniki łazienkowe

Solart M/ WPU - 1 lampowy

do niedużych łazienek, budowanych standardowo, lub łazienek dużych na dogrzewanie określonych miejsc, umożliwiający jednocześnie bezpośrednią terapię podczerwienią.
SOLART-M/WPU wyposażony jest w najnowszej generacji lampy "Blackstar" firmy OSRAM, koloru rubinowego, o niedużej emisji świetlnej i maksymalnej emisji fali cieplnej IR-A, dającej maksymalne korzyści dla naszego ciała i samopoczucia. Promienniki mają za zadanie natychmiast ogrzać ludzi znajdujących się w łazienkach, podczas ogrzewania, w największym stopniu (będąc rozebranym) korzystamy dodatkowo z bezpośredniej terapii podczerwienią, która regeneruje i wzmacnia mechanizmy regulacyjne organizmu, dzięki stymulacji naszych komórek i tkanek.

TERMOTERAPIA

Standardowe moce lamp stosowanych w promiennikach SOLART-M/WPU to 1000 i 1500W.

 

Solart M2H /WPU - 2 lampowy

w zależności od zastosowanej lampy/emitera można je zastosować w większych łazienkach, do ogrzewania i nagrzewania miejsc w salonach odnowy biologicznej itp.

Solart M3H/ WPU - 3 lampowy

jest największym promiennikiem z tej serii. Można je używać w przeróżnych sytuacjach np.; do nagrzewania, rozmrażania podjazdów hoteli, szpitali zejść (schodów) do tuneli itp.

Solart WEG ind /WPU - 1/2 lampowy

Jest specyficznym promiennikiem , to typowy promiennik z reflektorem szerokokątny do zastosowania tak w łazienkach jak i przy zastosowaniu specjalnych lamp/żarników węglowych w innych pomieszczeniach np. biurach, tarasach, salach odnowy biologicznej itp.

Drewart-Energy Sp. z o.o. Copyright (c) 2005-2014